KONKURS PLASTYCZNY "ZIMOWY PEJZAŻ 2018"
Protokół z oceny prac plastycznych nadesłanych na Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Zimowy pejzaż 2018”
Na konkurs zgłoszono 218 prac z 21 placówek oświatowo - wychowawczych Powiatu Żyrardowskiego.
Komisja plastyczna w składzie:
1. Adam Lemiesz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu
i Turystyki Starostwa Powiatowego
w Żyrardowie .
2. Agnieszka Kaźmierczak – nauczyciel Mł. D. K w Żyrardowie
3. Zbigniew Kołaczek – artysta plastyk
4. Bożena Liszewska – dyrektor Mł. D. K. w Żyrardowie, plastyk
po przeglądzie nadesłanych prac postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących autorów:
Grupa wiekowa kl. 0 - III
Nagrody:
1. Laura Hryniewiecka, lat 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Żyrardowie, kl. I
op. Beata Marzęda-Przybysz
2. Gabriela Markiewicz, lat 7 Szkoła podstawowa w Guzowie, kl.I
op. Ewa Kozińska
3. Maja Kuran, lat 8 Szkoła Podstawowa w Baranowie, kl.III,
op. Magdalena Rytel-Kuc
4. Piotr Puchała, Szkoła Podstawowa w Michałowie, kl.0
op. Elżbieta Brocka
5. Amelia Tomaszewska, lat 7 Szkoła podstawowa Nr 6 w Żyrardowie, kl.I
op. Dorota Misiak
6. Paweł Solski, lat 8 Szkoła Podstawowa w Guzowie, kl.II,
op. Iwona Wolińska
7. Patryk Kozłowski, lat 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Żyrardowie, kl.II
op. Beata Sobiecka
Wyróżnienia:
1. Patrycja Skoneczna, lat 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Żyrardowie, kl. III
op. Małgorzata Jurczewska
2. Lena Międzybrodzka, lat 8 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Żyrardowie,
op. Dorota Świderek- Ongirska
3. Katarzyna Modelewska, lat 7 Szkoła Podstawowa w Miedniewicach, kl. II
op. Agnieszka Dąbrowska-Pogorzelec
4. Maja Milczarek, lat 8 Szkoła Podstawowa w Guzowie, kl. II,
op. Iwona Wolińska
5. Błażej Kuciński, lat 8 Szkoła Podstawowa w Baranowie, kl.III
op. Magdalena Rytel-Kuc
Grupa wiekowa kl. IV - VI
Nagrody:
1. Patrycja Jagielska, lat 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bartnikach,
kl. VI, op. Ewa Andres
2. Magdalena Kosiarek, lat 9 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Żyrardowie,
kl.IV, op. Dorota Misiak
3. Kaja Stronias, lat 11 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Żyrardowie,
Kl. VI, op. Dorota Misiak
4. Jan Pęśko, lat 10 Szkoła Podstawowa w Guzowie, kl. IV,
op. Beata Muras
5. Monika Bodych, lat 9 Szkoła Podstawowa w Baranowie, kl. IV,
op. Małgorzata Rytel-Kuc
6. Paulina Jasińska, lat 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiskitkach,
kl.VI, op. Ewa Wysocka
Wyróżnienia:
1. Ola Rębisz, lat 12 Szkoła Podstawowa w Puszczy Mariańskiej,
kl. VI, op. Tamara Pieścik
2. Oliwia Zmorzyńska, lat 12 Szkoła Podstawowa w Miedniewicach,
kl.VI, Agnieszka Dąbrowska-Pogorzela
3. Bartosz Grochowski, lat 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiskitkach,
kl. IV, op. Ewa Wysocka
4. Klaudia Gajewska, Szkoła Podstawowa w Lutkówce, kl.V,
5. Otylia Tkacz, lat 10 Szkoła Podstawowa w Baranowie, kl IV
op. Małgorzata Rytel-Kuc
Grupa wiekowa kl. VII i gimnazjum
Nagrody:
1. Gabriela Dukaczewska, lat 14 Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej, kl.II
op. Tamara Pieścik
2. Iza Niewczas, lat15 Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej, kl.III
op.Tamara Pieścik
3. Paulina Nowak, lat 15 Szkoła Podstawowa w Mszczonowie, kl. III gimnazjum, op. Emilia Kurowska
4. Weronika Różewska, lat 12 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Żyrardowie, kl.VII
op. Krystyna Dębska
5. Łukasz Andzelak, lat 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bartnikach, kl.VII, op. Ewa Andres
6. Joanna Matyjas, lat 15 Szkoła Podstawowa w Mszczonowie, kl. III gimnazjum, op. Emilia Kurowska
Wyróżnienia:
1. Ignacy Frydrych, lat 13 Szkoła Podstawowa w Puszczy Mariańskiej, kl.VII, op. Tamara Pieścik
2. Izabela Wilińska, lat 14 Szkoła Podstawowa Nr 6, kl. II gimnazjum
op. Dorota Misiak
3. Alicja Tomaszewska, lat 15 Szkoła Podstawowa w Baranowie,
kl. III gimnazjum, op. Małgorzata Rytel-Kuc
4. Mateusz Szkopiński, lat 14 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Żyrardowie,
kl. II gimnazjum, op. Dorota Misiak
5. Paweł Wieszczycki, lat 15 Szkoła Podstawowa w Mszczonowie,
kl. III gimnazjum, op. Emilia Kurowska
6. Mateusz Lech Matysiak, lat 14 Szkoła Podstawowa w Mszczonowie,
kl. II gimnazjum, op. Hanna Gancarczyk