"Z wizytĄ u Flintstone'Ów" – pÓŁkolonie LETNIE

Wychowankowie wzięli także udział w grze terenowo-fabularnej wykonując w grupach tajną misję pt. "Ostatni Likaon Tanzanii". Fascynująca podróż do Afryki w celu zebrania informacji na temat ostatniego likaona i zlokalizowania go na mapie. Najciekawszym punktem okazała się wycieczka do Kołacinka, gdzie odwiedziliśmy Park Jurajsko-Botaniczny "Dinopark".

Na początku drugiego tygodnia półkolonii odwiedziliśmy Bazę Bieganów. Przygotowano tam dla nas wiele atrakcji: strzelanie z łuku, nauka chodzenia na szczudłachquadypaintball, kolorowe tatuaże, trampoliny i emocjonująca przejażdżka autem terenowym.

Następnie odbyły się warsztaty perkusyjne poprowadzone przez Pana Roberta i zajęcia plastyczne, zorganizowane przez Panią Monikę i Małgosię. W upalne dni najlepszą atrakcją było pływanie - wychowankowie mogli się dobrze ochłodzić i miło spędzić czas na basenie. W przedostatni dzień półkolonii dzieci wzięły udział w wymagającej zabawie terenowej i w warsztatach modowych, na których zaprojektowali własne stroje.

Na koniec dwutygodniowego pobytu z grupą 24 dzieci pod opieką 5 nauczycieli w Młodzieżowym Domu Kultury czekała na nas Tajna Misja pt. "Bal przebierańców odwołany" i oficjalne pożegnanie Flintstone'ów, czyli specjalna sesja zdjęciowa z prehistorycznymi bohaterami znanej kreskówki.

A poniżej mała videorelacja z półkolonii: