PROGRAMOWANIE MINECRAFT W JĘZYKU ANGIELSKIM

Niby kwadratowy świat, a jego możliwości są nieograniczone! Wejdź i zaprojektuj go tak, jak chcesz! "Programowanie w świecie Minecraft" to niesamowite i pasjonujące zajęcia, które uczą programowania w języku angielskim w przystępnej formie! Zadbamy o to, by Twoje dziecko wkroczyło w świat technologii i wyposażymy je w wiedzę i praktyczne umiejętności!
Dzisiaj to tylko frajda i zabawa, a jutro niezbędne umiejętności! Na zajęciach rozwijamy logiczne i analityczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną! Zadania stają się zabawą, a zabawa - zadaniem do wykonania!
Kursy rozpoczynamy od wprowadzenia schematów blokowych. Z czasem, gdy nasi najmłodsi opanują ten etap i będą gotowi na kolejne przygody, przechodzimy do bardziej wymagających języków programowania, takich jak Python, C++ oraz Java. Wiemy, że sama teoria nie sprzyja nauce, dlatego cała wiedza podawana jest w przystępny sposób pełen zabawy!
Inne niezwykle cenne umiejętności, jakie zdobywają nasi najmłodsi, to dokonywanie logicznych wyborów, szybka reakcja, wyciąganie wniosków, a przede wszystkim wiara w siebie i własne decyzje, czyli wszystko to, co będzie niezbędne w ich dorosłym życiu! Pomagamy dzieciom wydobyć cały ich potencjał!
Język angielski potrzebny jest nie tylko na wakacjach, aby zamówić sok! Dla naszych młodych programistów to niezbędne narzędzie od pierwszych zajęć. Dzięki zgłębianiu jego tajników uczestnicy zajęć mogą przechodzić na coraz bardziej zaawansowany poziom kodowania. Wszystkie komendy piszemy w języku angielskim, z instruktorem oraz innymi dziećmi komunikujemy się w języku angielskim. Z tego powodu nasz kurs to tak naprawdę kurs programowania w języku angielskim, podczas którego skupiamy się na wyposażeniu młodych programistów w całą niezbędną wiedzę w zakresie kodowania w tym obcym języku.